OnlyFans’a Shorts özelliği geliyor!

OnlyFans platformunu bilmeyen yoktur. Pandemi döneminden bugüne kadar popülerliğini arttırarak devam ettiren OnlyFans, ücretli abonelik sistemi üzerine kurulu bir mecra. Burada hayranı olduğunuz profillere aylık belirli bir bedel karşılığında üye oluyorsunuz ve sonrasında söz konusu profilin paylaşımlarına erişim hakkı sağlıyorsunuz. Elbette ki bu profiller, genellikle erotik içerikler paylaşan kişilerden oluşuyor.

OnlyFans’a Shorts özelliği geliyor!

OnlyFans platformunda müstehcen videolarını para karşılığı satan kullanıcılar, adeta kısa sürede zengin olabiliyor. Ancak video süreleri, son zamanlarda kullanıcıların canını sıkabiliyor. Bu da videoların atlanarak izlenme oranlarını arttırmış durumda. İşte tam da bu nedenden dolayı OnlyFans yetkilileri, YouTube’da yer alan Shorts özelliğine benzer bir güncellemeyi servis etmeyi planlıyor.

Shorts özelliği sayesinde artık içerik üreticileri uzun videolar çekmek yerine kısa videoları profillerine yükleyebilecek. Kullanıcılar ise videoları atlayarak seyretmek yerine Shorts videoları izleyebilecek ve zamandan tasarruf ederek daha fazla videoya göz atma imkanı yakalayacak. Bu özelliğin platforma ne zaman geleceği konusunda ise henüz herhangi bir bilgi yok. Ancak OnlyFans tutkunlarının çok uzun süre beklemeyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Platformdaki kullanım deneyimini yükseltmek isteyen yetkililerin daha farklı özellikler konusunda çalışmaya devam ettiği de ifade ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir