Fahriye Evcen ve Burak Özçivit küçük oğullarına doğum günü partisi düzenledi

2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019’da oğulları Karan’ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, ikinci kez anne ve baba olma mutluluğu 18 Ocak’ta yaşamıştı. İkinci çocuklarına Kerem adını veren ünlü çift, taburcu oldukları hastane çıkışı mutluluklarını basın mensuplarıyla paylaşmıştı.

“BOYU BENİM KADAR VAR”

Güzel oyuncu, doğumun çok güzel geçtiğini, hem bebeğin hem de kendisinin sağlığının iyi olduğunu söylemişti. “Bebeğin boyu ve kilosu nasıl?” sorusu üzerine araya giren Burak Özçivit, “Benim kadar var boyu” diyerek espri yapmıştı.

“KARAN MERAKLA KARDEŞİNİ BEKLİYORDU”

Fahriye Evcen, Kerem’in ağabeyi Karan’a çok benzediğini belirtmişti. Özçivit ise kardeşler arasında kıskançlık olup olmadığı sorusuna, “Karan merakla kardeşini bekliyordu, her gün geldi. Önden kardeşi olacağını söylemiştik. Öyle bir kıskançlık olmadı” cevabını vermişti.

KEREM’İN BİRİNCİ YAŞINA İKİNCİ DOĞUM GÜNÜ

Geçtiğimiz günlerde Kerem’in doğum gününü kutlamak için paylaşımda bulunan Fahriye Evcen, aile arasında ufak bir pasta keserek oğullarının ilk yaşını kultamışlardı.

GÖSTERİŞLİ PARTİ

Şimdi ise gösterişli bir doğum günü organizasyonu hazırlayan Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile birlikte Kerem’in birinci yaş gününü kutladı. Kerem’e yeni bir Instagram sayfası açan Fahriye Evcen, paylaşımlarında oğlunun hesabını da eklemeyi unutmadı.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir