5 eşi olan Brezilyalı adam: “Hepsine de kraliçeler gibi davranıyorum, hiç ayrımcılık yapmıyorum”

T24 Dış Haberler

Instagram’da 207 bin takipçisi olan Brezilyalı influencer Arthur O Urso, zirvede olduğu dönemde toplam dokuz eşi vardı. İlerleyen süreçlerde boşanmalar yaşadığını söyleyen fenomen, şu anda 27 yaşındaki Luana Kazaki, 22 yaşındaki Emelly Souza, 24 yaşındaki Valquíria Santos, 25 yaşındaki Damiana ve 28 yaşındaki Carla Santos ile evli.

Artık beş eşi olan 37 yaşındaki fenomen, bu Sevgililer Günü’nde hepsine lüks hediyeler ve gösterişli akşam yemekleri de dahil olmak üzere “kraliçeler gibi” davranacağını söyledi. 

O Urso, “Aralarında herhangi bir rekabet duygusu olmasını istemiyorum, çünkü evde genellikle kıskançlık nedeniyle bazı aptalca kavgalar oluyor. Şimdiye kadar hepsinin ayrı hediyesi var. Böylece hiçbiri şikayet edemez ya da bana kızamaz.” dedi. 

Arthur, beşine de yaklaşık 80 bin sterline mal olan mücevher hediye ederken, bir güzellik salonunda tüm gün süren şımartmayla da eşlerini şaşırttığını söyledi.

Arthur, “Doğal güzellikleri eşsiz ama benim için süslenmeyi ne kadar sevdiklerini biliyorum. Sevgililer Günü’nde kendilerini şımartılmış hissetmelerini istedim. Saçlarını, makyajlarını ve tırnaklarını yaptırıyorlar. Sevgililer Günü yemeği için rezervasyon yaptırırken, masada altı kişi olacağını söylediğimde müdürü şaşırttım ama bu özel anı sadece bir değil, beş sevgili eşimle de paylaşmak istiyordum. Biz zaten yargılara alışkınız ama kızgınlık olmadan, sevme biçimimiz herkesi şaşırtacaktır” diye ekledi. 

Sevgililer Günü akşamı, tüm eşleriyle birlikte, evlerindeki altı metre uzunluğunda, iki metre genişliğinde ve yarım tondan daha ağır olan ‘süper yatakta’ yatmayı planladığını söyleyen fenomen, beş eşiyle de genellikle bir “seks programı” olduğunu ama Sevgililer Günü’nde bunun uygulanmayacağını söyledi.

Fenomenin eşlerinden biri olan Luana şunları söyledi: “Hepimiz çok iyi anlaşıyoruz çünkü sevginin bu şekline inanıyoruz. Her zaman her şey hakkında konuşmaya çalışıyoruz ki yanlış anlaşılmalar olmasın. Seks programımız bizim için gerçekten çok iyi işliyor ama her gün bu rutini takip etmek zorunda değiliz. Çok seyahat ediyoruz, bu yüzden bazen günler birbirine uymuyor ama bunun dışında işe yarıyor.”

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir